W  imieniu Podkarpackiego Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego „Wielkie Serce”  w Łężanach zapraszam wszystkie chętne rodziny na organizowane przez nich obchody w Kotanii /k. Krępnej/, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca 2013r. Kto nie był zachęcam, bo naprawdę ciekawie i miło można spędzić tam czas całą rodziną – dla dzieci są przewidziane liczne darmowe atrakcje, dla dorosłych również, można poznać innych ciekawych ludzi z kręgu rodzicielstwa zastępczego. Tych co już byli chyba nie musze zachęcać.
Zasady są takie, żeby potwierdzić udział najpóźniej do 6 maja 2013.r. – kto wybiera się na spotkanie 04.05. – to wówczas niech mi zgłosi.
Można przyjechać na 1 dzień można zostać na noc – noclegi kosztują 20 zł od osoby  – dzieci do 7 r.ż. bezpłatnie w niedzielę wykupuje się obiad  koszt 15 zł  – dzieci trzeba podzielić czy cale zjedzą wg apetytów i zgłosić żeby dano dodatkowe talerze, jak będzie dzielona porcja. warunkiem uczestnictwa jest przywiezienie ze sobą placka dużego lub dużo sałatki – co będzie naszym wspólnym poczęstunkiem.

pozdrawiam i czekam na zgłoszenia chętnych mailem lub telefonicznie /509 181 369/
Magda Koczaj – Kizior