Pod takim hasłem 17 czerwca 2012 r. świętowaliśmy tegoroczny Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Dziś chcemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tak wspaniałej imprezy.

Przede wszystkim bardzo dziękujemy Towarzystwu Gimnastycznemu „Sokół” z Pilzna, bez którego cała uroczystość po prostu nie miałaby miejsca. Dziękujemy:

Pani prezes Celinie Chorążak, która swoją odwagą i zaangażowaniem zarażała nas wszystkich i pociągnęła za sobą rzeszę ludzi;

Zespołom, które swoim śpiewem i muzyką uświetniły Eucharystię;

Wszystkim śpiewającym i tańczącym dzieciom, młodzieży i dorosłym;

Państwu Buszkom za dmuchane zjeżdżalnie,

Zakładom Przetwórstwa Mięsnego „Kabanos” z panem Robertem Kobos na czele, który pierwszy odpowiedział na nasz apel o pomoc oraz Zakładom Mięsnym DOBROWOLSCY z Wadowic Górnych za kiełbaskę na grillowanie;

Paniom i panom, którzy tak wytrwale piekli kiełbaski na grillu pomimo wielkiego upału;

Paniom, które upiekły i sprzedawały ciastka, za ich radość – ciastka były pyszne!;

Wszystkim zaangażowanym w sprzedaż losów oraz Fundacji Przyjaciółka za dary rzeczowe na loterię i nagrody,

Animatorkom zabawy z panią Aliną Rynkiewicz na czele, za śliczne, kolorowe buźki naszych dzieciaków;

Panu Zbigniewowi Krawiec za przejażdżki bryczką;

Wszystkim, którzy po nas posprzątali;

oraz wszystkim tym, którzy działali w tle i nie byli widoczni, ale bez nich pewnie byłoby ciężko.

Ponadto dziękujemy gospodarzom i wszystkim zaproszonym gościom: Pani Burmistrz Pilzna Ewie Gołębiowskiej, Panu Posłowi RP Janowi Warzecha, Panu Staroście Dębickiemu Władysławowi Bielawa, pani dyrektor i pracownikom PCPR w Dębicy.

Na koniec dziękujemy naszej Pani Prezes Magdalenie Koczaj – Kizior za zaangażowanie, poświęcony czas, koordynację i mobilizowanie nas do działania.

A wszystkim rodzinom zastępczym z okazji ich święta życzymy więcej radości, więcej nadziei i wiary, że to co robimy ma sens, a przede wszystkim miłości.

Mamy nadzieję że wszyscy dobrze się bawili. Prosimy o uwagi i komentarze, które pomogą nam w organizacji imprezy za rok.