PODZIĘKOWAŃ MOC!!!!!!

1. Już po raz drugi Klub Miłośników Wolontariatu „Azorkowo” przyłączył się do naszej akcji „Zostań Mikołajem” dla dzieci z rodzinnych form pieczy zastępczej. Młodzi wolontariusze zrealizowali marzenia naszych 13 – stu!!!! dzieci przekazane w listach do Św. Mikołaja.
W imieniu obdarowanych, ich opiekunów oraz Zarządu naszego Stowarzyszenia składamy serdeczne podziękowania do:
ZS w Nagawczynie uczniów kasy IV z wychowawczynią Anną Kubisztal, klasa V z wychowawczynią Ireną Wośko, klasa VI z wychowawczynią Beatą Mądro, do Pani Joanny Szalwy Siewierskiej z córkami,
Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Nagawczynie, Niepublicznego Przedszkola „Akademia Maluszka” w Nagawczynie Pani Sylwii Chwistek, Niepublicznego i Publicznego Przedszkola „Tęczowa Kraina” w Pustyni Pań Anety Czarnoty i Renaty Koziary, Niepublicznego Przedszkola „Zakątek Malucha” w Brzeźnicy” Pani Eweliny Siry oraz Radnej Gminy Dębica Agaty Wiater.

2. Już po raz trzeci Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie II LO w Dębicy przyłączył się do naszej akcji „Zostań Mikołajem” dla dzieci z rodzinnych form pieczy zastępczej. Dzięki Wam aż 10 dzieci otrzymało wymarzone prezenty! Dodatkowo wolontariusze szkoły pomogli nam w trakcie imprezy Mikołajkowej rozdać je dzieciom 😉
W imieniu obdarowanych, ich opiekunów oraz Zarządu Stowarzyszenia Nowy Dom składamy serdeczne podziękowania:
– Pani Katarzynie Buszek za zaangażowanie i koordynowanie akcją 😉
– Pani Dyrektor Marcie Czekaj
– Klasie 2 b i wych. Damianowi Cudeckiemu
– klasie 2c – wych. Elżbieta Jarosz
– klasie 1d – wych. Dorota Nowak
– klasie 2d – wych. Barbara Szymaszek
– W-ce Dyrektor – Iwonie Stasiowskiej
– uczennicy Annie Skóra
– Pani Barbarze Szymaszek
oraz wolontariuszom, którzy pomogli nam w organizacji samej imprezy Mikołajkowej.

3. Podziękowania dla Szkoły Podstawowej Nr 10 w Dębicy), która także wzięła udział w akcji propagowanej przez Nasze Stowarzyszenie.
Podziękowania dla tych, którzy wywołali tyle uśmiechów na twarzach naszych dzieci:
Klasa I i IIa (wychowawcy: Agata Bukała i Monika Badowska)
klasy IIIa, IIIb i IIIc (wych. Renata Gakan, Jolanta Wysokińska i Małgorzata Krzyś)
klasy IIb i IIc (wych. Małgorzata Węgrzyn i Halina Brotoń)
klasa Va i Vb (wych. Barbara Krauze i Katarzyna Nylec)
klasa VI a – wych. Marta Bażela
Klasa IV b – wych. Joanna Sosin

4. Podziękowania dla darczyńców indywidualnych:

Łukasz Agata Morek
23. Piotr Karol
24. Joanna Góra
25. Dagmara Depaswiatecznie swiatecznie cci20161219

Życzymy Wam aby radość, którą sprawiliście naszym dzieciom wracała do Was przez cały nadchodzący rok – najpiękniejszych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.