Pierwszy tydzień ferii za nami;) choć trudno nam się było rozstać.. tyle było wrażeń że niektórzy chcieli nocować z nami a już napewno zostać do wieczora;) trochę dziesiątkowały nas choroby w międzyczasie jednak nasze małe urwisy nie poddawały się, chorowały, wracały na jeden dzień by móc poeksperymentować czy pobawić się, znów chorowali by na końcu znów się pojawić;) byli naprawdę niestrudzeni! A bawiliśmy się świetnie! Była śnieżna wojna bez śniegu, robiliśmy własny śnieg bo nie mogliśmy się doczekać go za oknem, kolorowy wir na talerzu, farby które rosły i wiele wiele innych zabaw!w kulkolandzie tak pochłonęła nas zabawa, że zapomnieliśmy zrobić jakiegokolwiek zdjęcia! Zapraszamy do naszej galerii zdjęć-naprawdę krótkiej w porównaniu z tym co się działo!!!! gorąco pozdrawiamy naszych małych urwisów-praca z Wami to była prawdziwa przyjemność !!!!!