Z przyjemnością informujemy, że projekt polegający na wcieleniu się w rolę św. Mikołaja dla jednego konkretnego dziecka przebywającego w rodzinie zastępczej lub rodzinnym domu dziecka zrzeszonych w naszej organizacji zakończył się sukcesem!

Wszystkie dzieci, które przygotowały listy znalazły swojego Mikołaja!!!!

Na naszego maila stowarzyszeniowego zgłaszali się tłumnie Mikołajowie chętni do realizowania dziecięcych marzeń spisanych w listach, które wysyłaliśmy do nich. Mikołajowie pisali też do nas dużo pozytywnych informacji zwrotnych, że realizowanie listów przyniosło i im wiele radości, wzruszeń i emocji. Bardzo się cieszymy, ze akcja spotkała się z takim pozytywnym odbiorem, szybko została rozpropagowana i rozesłaliśmy wszystkie listy, które przygotowały dzieci. Już dziś polecamy się także za rok!

Wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowały się w projekt, jego rozpropagowanie i pomogły nam zrealizować nasz cel, serdecznie dziękujemy, życząc aby dobro przekazane tym dzieciom wróciło do nich z nawiązką!!!!

Poniżej lista  Mikołajów, którzy spełnili marzenia dzieci /spis sporządzono wg kolejności zgłoszeń/

1. Piotr Karol, Strzyżów,
2. Karolina Rakoczy, Sanok,
3. Dorota Pietrewicz, Marki,
4. Marta Pietrewicz, Warszawa,
5. Magda Wojciechowska, Milanówek,
6. Gabriela Pilch, Sanok,
7.Beata Sanecka, Rzeszów,
8. II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Twardowskiego w Dębicy, w tym  w szczególności Dyrekcji – Pani Marta Czekaj i Iwona Stasiowska za przygotowanie indywidualnych paczek dla dzieci
– Pani Katarzynie Buszek za przygotowanie paczki oraz rozpropagowanie akcji i zbiórkę prezentów
– Państwa Barbary  Cezarego Szymaszek /za przygotowanie aż czterech wspaniałych prezentów dla dzieci znacznie przekraczających ich i nasze oczekiwania!!!/
– Pani Agnieszki Czapla

Oraz klasom Ib i I c II LO za włączenie się do akcji i przygotowane prezenty

9. Agnieszka Słocka i Zespół Pieśni i Tańca Karpaty z Rzeszowa  -szczególne podziękowania za paczki oraz rozpropagowanie naszej Akcji na FB,
10. Joanna Witkowska, Warszawa,
11.  Magda Pasternak, Sołuszowa,
12.  Olga i Grzegorz Koś, Tychy,
13.  Anna Czopik, Strzyżów,
14.  Joanna Lorkiewicz, Strzyżów,
15.  Konrad Kmiotek, Rzeszów – szczególne podziękowania za przygotowanie trzech prezentów, namówienie koleżanek  i rozpropagowanie naszej akcji z bieżącą relacją z jej realizacji na FB!!!
16.  Joanna Góra, Strzyżów,
17.  Małgorzata Burdzy, Dębica,
18.  Edyta Dobrzenicka, Warszawa,
19.  Katarzyna Zglenicka- Mazgaj, Uherce Mineralne,
20.  Anna Szteliga, Rzeszów,
21.  Agata Samborska, Rzeszów,
22.  Renata Sobczak, Marki,
23.  Gabriela Sobczak, Drobin,
24.  Mariola i Waldemar Ferficcy, Pustków,
25.  Katarzyna Armetys, Kraków,
26.  Dorota Rączka – Laska, Rzeszów,
27.  Maksymilian Zdybicki, Konstancin Jeziorna – Liceum Filmowe w Warszawie,
28.  Julia i Piotr Selerscy, Dania,
29.  Barbara Baran i Grzegorz Pultyn, Szczecin,
30.  Michał Furmański, Kraków,
31.  Joanna Sieradzka, Dębica.

Dzięki w/w osobom zrealizujemy marzenia 50 dzieci z rodzinnych form pieczy zastępczej.

Przygotowane przez Mikołajów prezenty zostaną rozdane w imieniu Mikołajów 20 grudnia br na organizowanych przez nasze Stowarzyszenie Mikołajkach!!! Wszystkim Mikołajom, przypominamy, że skompletowane paczki muszą zostać dostarczone na czas, tj. najpoźniej do dnia 18.12.br!

Jeszcze raz za okazane serce i pomoc w sfinalizowaniu projektu serdecznie dziękuję!!!!

Magdalena Koczaj – Kizior

Prezes Stowarzyszenia Nowy Dom